Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 03.05.2024, 17:28

М'якотівський ліцей

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 17
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

15:53
Додаток до звіту директора за 2016-2017 н.р.

З цією метою у 2016- 2017 н. р. адміністрацією школи проведено:

1. Перевірки ведення ділової документації;

2. Здійснено перевірки стану викладання предметів: української мови та літератури, математики, інформатики, художньої культури; тематичні перевірки: адаптація учнів 1 та 5 класів до навчання у початковій та базовій школах , дотримання санітарно-гігієнічних норм на уроках фізичної культури.

3. Проведено классно-узагальнюючий контроль з техніки читання в 1-4 класах, проведення обов’ язкових контрольних робіт, персональний контроль учителів, які атестувалися;

4.Розглядались питання, які підлягають контролю або експертизі з боку адміністрації школи:

  • забезпечення організованого початку навчального року,
  • адаптація учнів 1-го та 5-го класів до навчання,
  • календарне планування,
  • стан виконання навчальних програм,
  • хід підготовки учнів 9-го та 11-го класів до ДПА та ЗНО,
  • виконання єдиного орфографічного режиму (перевірка стану ведення зошитів для контрольних робіт, робочих (вибірково)), класних журналів, протоколів, планів,
  • ведення щоденників,
  • виховні плани класних керівників,
  • стан роботи з профілактики правопорушень, дитячої злочинності,
  • атестаційний цикл педагогічних працівників,
  • організований порядок закінчення навчального року: здійснено перевірку журналів,
  • ведення особових справ учнів та вчителів, оформлення документів учнів про базову загальну середню освіту,
  • організація харчування учнів,
  • контроль за відвідуванням навчальних занять учнями,
  • виконання законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про охорону дитинства», Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку,
  • виконання Закону України «Про звернення громадян»,
  • протоколи проведення засідань предметних методичних об’єднань учителів (аналіз тематики, протоколів, змісту виступів , тези виступів, дотримання порядку денного, розгляд нових нормативно-правових документів загальнодержавного та обласного , районного рівнів,
  • харчування учнів (1-4-х класів, пільгових категорій),
  • забезпечення учнів підручниками,
  • проведення класних годин,
  • позакласна виховна робота, реалізація завдань Основних орієнтирів виховання учнів 1–11-х класів,
  • позабюджетна діяльність у школі, зміцнення матеріально-технічної бази,
  • робота класних керівників (чергування по школі),
  • робота учнівського самоврядування,
  • соціальний паспорт школи,
  • безпека життєдіяльності, охорона праці у школі,
  • виконання навчального плану у 2016-2017 навчальному році,
  • робота бібліотеки,
  • робота практичного психолога.

Адміністрацією систематично проводився контроль за веденням шкільної документації. Окрема увага в ході перевірок була приділена організації своєчасної та якісної перевірки учнівських зошитів. Загально відомо, що для забезпечення високої грамотності і загальної культури учнів необхідно дотримуватися визначених правил і рекомендацій щодо перевірки і ведення учнівських зошитів. Зошит відображає не лише знання та вміння учнів, а й працю вчителя. Необхідно відзначити, що всі вчителі школи проводили плідну та ефективну роботу з перевірки учнівських зошитів, які перевірялись своєчасно. Це свідчить про відповідальне ставлення до роботи, до виконання обов’язків вчителя-предметника.

Навчальний план школи складався з варіативної та інваріантної складової. Варіативна складова містила лише 5 годин. Це –по 1 годині індивідуальної роботи в 2-4 класах; 1 година курсу за вибором – «Географія рідного краю» в 9 класі та 1 година курсу «Захисти себе від ВІЛ» - 9 клас.

Педагогічний колектив працює над питанням творчого розвитку особистості. Учні нашої школи беруть участь в олімпіадах та конкурсах. Так у школі проводилися олімпіади з базових дисциплін, предметні тижні, конкурси знавців української мови ім. Яцика, Шевченківські читання. Учні брали участь в районних олімпіадах. В ІІ турі Всеукраїнських олімпіад наші учні мають такі призові місця: Броновицький Б.Р. – учень 8 класу посів ІІ місце з фізики та ІІІ місце з трудового навчання. Вчитель трудового навчання і інформатики Герасімчук П.М. отримав диплом ІІІ ступеня у конкурсі « Освіта Хмельниччини на шляхах реформування» . Активну участь приймали учні у математичному конкурсі «Кенгуру», «Левеня»,біологічному- «Колосок», «Смішний колосок»,історичному - «Лелека», «Срібна сова», за що отримали золоті та срібні сертифікати.

Учні нашої школи брали участь у районних конкурсах. Чепелюк Назар – учень 9 класу посів призове місце у конкурсі «Мале Полісся», за участь у конкурсі «Захистіть первоцвіти », учениця 7 класу Будевич А.Ю. отримала подяку.

Брали участь в зональних та районних спортивних змаганнях. Посіли ІІ місце в зональних спортивних змаганнях з шахів та ІІІ місце в змаганнях «Нащадки козацької слави».

Учасники навчально-виховного процесу беруть участь у благодійній діяльності. Неодноразово відправляли на Схід благодійну допомогу нашим воїнам. За що отримали подяку від Благодійної організації «Фонд Заславщини».

В школі ведеться виховна робота . Поряд з класними годинами спілкування проводилась велика кількість загальношкільних виховних міроприємств. Працюючи над вирішенням виховної проблеми школи «Виховання духовно та фізично розвиненого покоління на історично сформованих засадах козацької педагогіки, козацького світогляду та здорового способу життя у дусі відданості Україні та українському народу» було проведено заходи патріотичного спрямування, оскільки патріотичне виховання стає пріорітетним в нашій державі. На початку навчального року в усіх класах було проведено перші уроки на тему: «Україна – єдина країна». На уроках були використанні покази презентацій і відеоролики, діти декламували вірші, співали патріотичні пісні, уроки унаочнювались українською символікою.

Учасники навчально – виховного процесу беруть активну участь у проведенні різних свят у школі.

Дуже гарно у навчальному закладі пройшло свято осені та виставка «Дари чарівниці осені», яку підготували учні 1- 11 класів під керівництвом класних керівників. З овочів та фруктів учні виготовили гарні цікаві вироби.

За традицією, наших учнів на Великорадогощанській Січі приймають у козачата та джури. Класовод 1 класу – Вільбовець В.Г., класний керівник 5 класу – Підгурна А.В. підготували свято «Козацькому роду нема переводу».

Також ми відзначали і День захисника України. Цьому святу були приурочені такі заходи: спортивні змагання між командами нашої школи під гаслом «Ми сміливі та спритні»; покладання квіткових композицій до могил, загиблих учасників АТО.

До Дня вшанування жертв голодомору 30-х років у школі відбувся бібліотечний урок «Криваве клеймо 33»,який провела бібліотекар школи Новак Н.С. та година історичної пам’яті «Пам’ятаємо про жертв голодомору».

  • З метою патріотичного виховання, під керівництвом вчителя історії Будевич О.Ф., у школі був проведений круглий стіл «Історія української державної символіки» та усний журнал «Конвенція про права дитини». До дня української писемності, вчителем української мови та літератури Підгурною А.В., був проведений виховний захід «О, мово рідна! Золота колиска!». До Дня збройних сил країни вчитель фізичного виховання Олійник О.П. організував спортивні змагання «В козацькому тілі – козацький дух». З метою ознайомлення учнів з українськими традиціями , досить яскраво у навчальному закладі пройшли виховні заходи «Вечорниці на Андрія» та «День святого Миколая». Яскраво пройшло у школі свято Соборності, на яке були запрошені гості з Острізької райдержадміністрації та голови сільських рад, а також були присутніми представники Ізяславської райдержадміністрації. В лютому місяці до Дня героїв Небесної сотні вчитель історії Будевич О.Ф. провела тематичний захід «Мій внесок у майбутнє своєї держави». березні була організована операція «Сюрприз для мами» . Під керівництвом заступника з навчально – виховної роботи ДенисюЛ.А. , учнівським колективом підготовлене родинне свято до 8 березня «Жінка, весна, кохання!».

Всі учасники навчально-виховного процесу взяли участь в акції «Чисте довкілля» для приведення території школи, сільського парку, території біля пам’ятника загиблим воїнам в порядок .

7клас, класний керівник Бондарук О.О., підготував виховний захід «Чорнобиль не має минулого».

Всі учні нашої школи виготовляли червоні маки до Дня Перемоги. Також вони разом із працівниками Будинку культури брали участь у мітингу – реквієму до Дня Перемоги. А також всі учасники навчального процесу з великим патріотичним піднесенням святкували день вишиванки. Гарно пройшло свято «Дзвінок останній продзвенить для вас

3 метою вивчення історії рідного краю, 22 травня учням нашої школи була організована туристично – екскурсійна поїздка в місто Львів.

Також в школі велику увагу приділено збереженню здоров'я життя учнів . Учні впроваджували в життя проект « Здоров'я дітей - здоров'я нації ». В школі було проведено такі конференції як « НІ- шкідливим звичкам » ,« Алкоголь та його небезпека » , « Здолаємо СНІД поки він не здолав нас » , було проведено конкурс дитячих малюнків « Ми обираємо здоровий спосіб життя » та багато іншого.

Учні школи об’єднані в дитячо-юнацькі об’єднання: 1-4 класи - «Козачата та лелі», 5-11 класи - «Джури та дани». Важливою ланкою життя учнівського колективу є учнівське самоврядування, основу яких становлять первинні учнівські колективи. де діють різнопрофільні секції та об’єднання, учасниками яких є всі бажаючі учні, починаючи з 5 по 11-й клас.

Секції та об’єднання за інтересами: « Цікаві справи», «Барвінкове диво», «Спортивно-масова», «Інформаційна», «Дисципліна і порядок». Традиційним став і день учнівського самоврядування, яке проводиться на День вчителя. В цей день усі обов’язки вчителів та дирекції на себе беруть члени учнівського самоврядування. Саме учнівським самоврядуванням проводиться постійний контроль за відвідуванням учнями, причин пропусків школи, рейди в мікрорайоні школи з метою виявлення учнів, що без поважних причин пропускають школу.

В навчальному закладі систематично працює Рада профілактики правопорушень, до складу якої входять вчителі, учні, адміністрація школи, представники батьківської громадськості та правоохоронних органів. На засідання запрошуються як учні, так і їхні батьки. Шкільним психологом постійно проводиться вивчення соціального стану учнів, особлива увага приділяється роботі з сім’ями, що опинилися в важких життєвих умовах, соціально незахищеним категоріям учнів, учням схильним до правопорушень, дітям-напівсиротам. З ними систематично проводиться індивідуальна робота з метою надання необхідної допомоги.

Систематично проводяться рейди, конкурси, перевірки, засідання секцій та засідання Ради школи. Велика увага приділяється збереженню та зміцненню здоров’я дітей. Майже всі учні охоплені гарячим харчуванням. Учні 1-4 класів з малозабезпечених сімей харчуються за бюджетні кошти, решта учнів харчуються за батьківські кошти з розрахунку 6 гривень на день. Здешевлення стало можливим за рахунок добродійних внесків від батьків. Таким чином було заготовлено картоплю, цибулю,столовий буряк, моркву, капусту. Їдальня в основному забезпечена посудом, кухонним інвентарем.

Для успішного проведення навчально-виховного процесу в школі створено всі умови. В даному закладі працює 22 педагогічних працівники:

За відповідністю категорій:

спеціалістів вищої категорії -2

спеціалістів першої категорії -8

спеціалістів другої категорії -1

спеціалістів – 10

Один вчитель має педагогічне звання «Старший учитель».

За стажем роботи:

від 0 до3 років – 4

від 4 до5 років – 2

від 6 до10 років – 4

від 11 до15 років – 2

більше 20 років – 10

За віком:

До 30 років – 5

від 31 до 40 – 6

від 41 до 50 – 6

від 51 до 55 – 4

Не всі педагогічні працівники мають вищу педагогічну освіту. Вчителі школи протягом року своєчасно проходили курси підвищення кваліфікації при Інституті післядипломної педагогічної освіти.

За період роботи з вересня місяця 2016 року по серпень місяць 2017 року було проведено багато роботи по благоустрою шкільного приміщення. Комунальне господарство села «Відродження» виділило для школи одну тисячу гривень на придбання медикаментів у медичний кабінет школи, допомогли привести в порядок територію школи. Агрохолдинг «Мрія» за свої кошти придбав для школи насос з мотором для перекачки води в котельню та новорічні подарунки для учнів. Від партії Андрія Шиньковича «За конкретні справи» отримали новорічні подарунки для учнів. Сільська рада виділила кошти для придбання підручників для учнів. На поточний ремонт школи батьки надали благодійну допомогу в розмірі 17113 гривень. На ці кошти було закуплено фарбу, фасадну сніжку, шпаклівку, цемент та інше необхідне для поточного ремонту. На потреби школи трудовий колектив надав благодійну допомогу в сумі 4734 гривні. За ці кошти ремонтувалися принтери, закуплялася фарба до них,канцелярські товари та інше.

Проблем ще вистачає: у котельні протікає дах, з ладу вийшов твердопаливний котел, який потребує заміни, заміна вікон, підлоги в молодшому корпусі. Поповнення бібліотеки , придбання для майстерні відповідних інструментів.

У школі здійснюється медичне обслуговування медсестрою Котюк М.В. В лютому місяці проводилася перевірка Держсанепідслужбою. Порушень не виявлено. Заклад визнаний таким, що в ньому дотримуються всіх вимог санітарного законодавства. Проведено поглиблений медичний огляд, по результатах огляду надано акт. За минулий рік в школі не було випадків дитячого травматизму. Стараємося дотримуватися інструкцій з техніки безпеки під час занять з фізкультури, трудового навчання, фізики, хімії, під час екскурсій.

Керівництво школою намагаюся здійснювати демократичним шляхом. До управління школою залучаю педагогічну та батьківську громадськість, раду школи, батьківські комітети, учнівське самоврядування. Перед тим як прийняти рішення, раджуся з ними. Реагую на зауваження батьків, учителів,ради школи, представників інших органів громадського самоврядування Керівництво школою намагаюся здійснювати демократичним шляхом, залучаючи до управління школою педагогічну та батьківську громадськість, раду школи, батьківські комітети. Учнівське самоврядування. Перед тим як прийняти рішення, раджуся з ними. Реагую на зауваження батьків, учителів,ради школи, представників інших органів громадського самоврядування.

 

 

Директор школи: С.М. Балабей

Переглядів: 284 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Червень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтів - uCoz