Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 27.04.2024, 09:39

Чорнобильська трагедія

Ми атомні заложники прогресу.

Вже в нас нема ні лісу, ні небес.

Так і живем од стресу і до стресу,

Абетку смерті маємо – АЕС.

Л. Костенко

26 квітня 2017 року учні школи прийняли участь в заходах, пов’язаних з 31-ю рячницею Чорнобильської катастрофи. В школі проведені виховні години пам’яті про людей, які ціною власного здоров’я та життя ліквідували наслідки аварії на Чорнобильській станції. Проведена виставка фотографій та переглянули документальний фільм про трагедію.

Загальношкільна тематична лінійка пов’язана 31-ю річницею Чорнобильської катастрофи на тему : « Чорнобиль – це подвиг, пам'ять і наш нестерпний біль»

Науково-практичні конференції, семінари, «круглі столи» відповідної тематики, зокрема :

« Чорнобильська трагедія»

«Вони бачили смерть в обличчя»

« Мужність та біль Чорнобиля»

31 рік відділяє нас від Чорнобильської катастрофи, а той чорний день трагедії продовжує хвилювати людей: i тих, кого вiн зачепив своїм недобрим крилом, i тих, хто пізніше народився далеко від покривдженої землі. Цей день не минув безслідно, вiн приніс свiту багато трагедій і буде завжди об’єднувати всіх одним спогадом, однією печаллю, однією надією.

На бібліотечних уроках, продовжувати знайомити школярів з творами письменників, присвячених Чорнобильській трагедії: «Увічнення пам’яті трагедії Чорнобиля в українській літературі ХХ ст.», «Чорнобиль у творчості Ліні Костенко», «Тема Чорнобиля в творчості українських письменників», «Поети сучасності про Чорнобиль», «Пам’ять… пам’ять, живи! Без неї я нічого не значу». Презентували книгу Марії Мацьо « Хроніка Чорнобиля. Полиновий ліс»

Переглядів: 281 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2017  »