Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 01.05.2024, 18:25

«Чорнобиль. Це не повинно повторитись»

Чи знаєш ти, світе, як сиво ридає полин,

Як тяжко, як тужно моєму народу болить!

26 квітня 1986 року почався відлік Чорнобильської катастрофи. Вона вразила весь світ, приголомшила людей страшним розмахом невідомої раніше біди, трагічні наслідки якої відчуватиме ще не одне наступне покоління.

Пройшло 30 років після аварії на Чорнобильській АЕС, але біль не вщухає, тривога не полишає людей, пов’язаних скорботним часом ядерного апокаліпсису. В ході відзначення 30-ї річниці з дня Чорнобильської трагедії у М’якотівській ЗОШ І-ІІІ ст. проведено тематичні заходи: перегляд кінофільму «Чорнобиль.3828.»; виставка колажів «Ми пам’ятаємо, а ви?»; години спілкування «Чорнобиль не має минулого часу».

Та незабутнім для учнів став урок пам’яті «Чорнобиль. Це не повинно повторитись», де відбулась зустріч з юними істориком - Володимиром Новаком та статистом – Андрієм Риковим були наведені факти та цифри про ті трагічні події. Учні схвильовано слухали розповідь В. Новака та А. Рикова про причини катастрофи, наслідки, мужність і героїзм пожежників, які, не шкодуючи власного життя, кинулись у саме пекло. А як не згадати про тих молодих юнаків, які на реакторі прибирали рештки перекриття, навіть не підозрюючи про рівень радіації.

Юні декламатори – Рижик Ю., Хрипонюк, Ю., Лясковська А., Дем’янчук О., Балабей І. вразили пронизливістю читаючи вірші. А пісня «Лелеки» у виконані Яремчук М., Кондратюк Н. та Лукащук М. не змогла не зачепити наші серця.

Наш земний уклін, довічна вдячність усім тим, хто, ризикуючи здоров’ям і життям, брав участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, відроджував і продовжує відроджувати до нового життя обпалену радіацією землю.

Переглядів: 289 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2016  »