Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 18.05.2024, 22:44

З Новим 2020 роком!
[ Викачати з сервера (203.4 Kb) ]02.06.2020, 10:27

Новий рік - період чудес, свято радості, щастя та очікування чогось нового та неймовірного. Коли діти дорослішають, дуже важливо зуміти зберегти у їх серцях віру в чудеса. А Новий рік - це свято, коли чудеса трапляються щосекунди. Всі учні з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, подарунками.

Щороку М'якотівський ліцей сумлінно готується до Новорічних свят.

Кожен захід пройшов неперевершено і яскраво, подарував масу приємних емоцій виступаючим та глядачам.

На початку свята, зі словами привітання,  до  гостей  зверталася директор школи  – Балабей Світлана Миколаївна,  яка вітала усіх із чудовими святами.

Святковий захід для учнів традиційно відбувався за участю батьків та учнів. Діти співали пісень, танцювали, грали в ігри та весело і гамірливо провели час. Святкові постановки , вікторини,  розважальні програми - не весь перелік новорічних забав, які вони готували разом зі своїми класними керівниками. Старшокласники порадували нас своєї безпосередністю та сучасністю виступів.

Закінчилось свято позитивним настроєм, адже у цей день навіть дорослі повірили у чудеса.

Переглянути фото можна за посиланням

Переглядів: 398 | Завантажень: 1 | Рейтинг: 0.0/0