Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 19.05.2024, 01:53

27.10.2020, 20:26

7 жовтня у Мякотівський ліцей завітала ПАННА ОСІНЬ.

Різноманіття квітів, овочів, фруктів втілилися в чудові цікаві композиції учнів школи, які підготували виставку осінніх дарів. З квітів, зерна, гілочок, гарбуза, картоплі учні створили справжні шедеври, в яких фантазії не було меж. Учнівські колективи вибирали сезонні рослини: айстри і хризантеми, злаки, а також яскраві листя дерев, ягід горобини і калини, яблука, горіхи. Вони втілили все, що пов'язане з цим сезоном: казкову пишність фарб і подальше в'янення, занурення в сон.

Оригінальність робіт продемонстрували учні усіх класів на чолі із класними керівниками. Конкурс перетворився на справжній майстер-клас: показали, як зробити різні за характером осінні композиції. В одній – гарбуз перетворюється у вазу для квітів, в іншій – на карету для подорожей або кошик для фруктів. Фантазерські здібності і дизайнерські таланти продемонстрували всі учні  школи.

P.S. Дякуємо класним керівникам-наставникам за розвиток естетичного смаку учнів та творчості.

Переглянути фото можна за посиланням

Переглядів: 377 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0