Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 05.05.2024, 13:54

[ Викачати з сервера (213.3 Kb) ]11.03.2020, 16:33

«Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова…» - писав Панас Мирний. І це справді так. Українська мова є найціннішим скарбом нашої нації. Вона може втішити серце, загоїти душевні рани, недарма її називають солов’їною.

Ось і учні М’якотівської школи з нагоди Дня української писемності та мови 09 листопада організували загальношкільний лінгвістичний арт-моб «Плекаймо мову!».  Вихованці школи поширювали крилаті вислови про рідну мову відомих українських письменників, громадських та культурних діячів, видатних історичних постатей. Цим учні хотіли продемонструвати, що варто дбати про чистоту та красу рідної мови, пам’ятати про її вишуканість, гармонійність та милозвучність.

Учні 5-7 класів разом з Збаровською Р.І. та Підгурною А.В. ретельно готувалися до цього дня.  Ведучі мовознавчої гри «У царстві рідної мови», і не тільки, розповіли про тернистий шлях нашої мови, історію її виникнення, читці декламували вірші, акцентуючи увагу своїм виступом на важливості  української мови в сучасному житті. Не обійшлося і без сумної ноти, ми згадали і сумні події, коли українська мова і писемність заборонялась, закривались школи, бібліотеки, припиняли роботу друкарні.

Завершальним акордом було проведення гри, де учні з цікавістю та захопленням проходили різноманітні станції. Школярі ще раз переконалися, що рідна мова – це «мова єднання», братньої любові та поваги, взаємопідтримки й розуміння.

Переглянути фотографії можна у розділі "Фотогалерея"

Переглядів: 220 | Завантажень: 3 | Рейтинг: 0.0/0