Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 19.05.2024, 00:40

Покрова 2020
03.11.2020, 10:32

В усіх народів світу існує повір'я, що той, хто забув звичаї своїх батьків, карається людьми i Богом. Він блукає по світі, як блудний син і ніде не може знайти собі притулку та пристанища, бо він загублений для свого народу» (з поеми М. Вороного «Євшан-зілля»).

Особливим святом для нашого народу, для славного лицарства запорізького, була Покрова Пресвятої Богородиці. Наші козаки вірили, що свята Покрова охороняє їх, а Пресвяту Богородицю вважали своєю заступницею та покровителькою. Саме з метою виховання патріотичних почуттів, зацікавленості дітей до минулого свого народу, правильного ставлення до своєї історії 16 жовтня в М’якотівському ліцеї була скликана Велика Козацька Рада. Учні ознайомились ще з однією сторінкою історії славного українського козацтва, адже відбулася посвята курінного джури, хорунжого та писара. Учні 5 класу читали вірші про Січ та козацтво, розповідали прислів’я. А веселі та завзяті першокласники розповідали про себе та демонстрували свої вироби. Фінальним завершенням свята стала «Посвята в козачата».

Відео можна переглянути за посиланням

Переглядів: 409 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 3.0/1