Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 05.05.2024, 13:34

День ЦЗ
07.06.2019, 10:52

Відповідно з „Планом основних заходів підготовки цивільного захисту навчального закладу на 2019 рік”, 26 квітня 2019 року  в школі було проведено День цивільного захисту та  об’єктовного  тренування  на тему: „Дії органів управління, сил та структурних підрозділів ЦЗ школи у разі виявлення у навчальному корпусі школи пожежі” під керівництвом начальника ЦЗ школи – директора школи Балабей С. М.

Перед першим уроком проведено інструктивний збір представників 1-11 класів, поставлено завдання щодо дій, передбачених планом Дня ЦЗ. Класними керівниками 1,3-5, 8-11 класів було проведено уроки за тематикою ЦЗ. Учнями школи у цей день було переглянуто науково-популярні, хронікально-документальні фільми та мультфільми з питань цивільного захисту.  Було проведено конкурси малюнків серед учнів 1-7 класів за темами «Небезпека очима дітей», «Скажімо наше дружне «Ні!» усім пожежам на землі», «Дії населення у надзвичайних ситуаціях».

О 12.05 за сигналом ЦЗ «Увага всім!» проведено учбову евакуацію особового складу школи, організовано, спокійно, але динамічно і швидко було проведено учбову евакуацію усіх учасників навчально-виховного процесу, учасники тренування дотримувалися правил безпечної поведінки.

ФОТО за ПОСИЛАННЯМ     https://drive.google.com/drive/folders/1_LL0ZdUZzBbEniH-pEaW_ktiEOqz1Pqp?usp=sharing

Переглядів: 293 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0